Opinie o Platformie | Babicz Online
Opinie naszych użytkowników.
Przemysław Mazur
04-2023
Logo
Platforma szkoleniowa online Akademi Babicz to idealne rozwiązanie na regularną i świadomą edukację. Jestem bardzo zadowolony z rocznej subskrypcji, która bez wątpienia podniosła wiedzę i jakość w mojej pracy. Program szkolenia jest przejrzysty i podzielony na tematy. Nagrania i cała oprawa w znakomitej jakości , które komfortowo się ogląda. Wiedza przekazana jest w bardzo zrozumiały sposób. Chętnie wracam do nagrań , w każdej wolnej chwili, co jest dużym atutem w dzisiejszych zabieganych czasach. Zaczerpniętą widzę można zapisać sobie na materiałach dołączonych do szkolenia. Nowe techniki trenuje na główkach treningowych oraz na moich klientkach/klientach. Bardzo polecam ! Nauka jest najlepszą inwestycją we wlany rozwój :)
Lucyna Falinska
07-2022
Logo
Wspaniały, Profesjonalny kurs dla każdego, kto chce się zająć po raz pierwszy lub zajmuje się fryzjerstwem na poważnie!!! Strzyżenie na wyższym poziomie!!! Polecam z całego serca!!!
Alicja Musial
03-2022
Logo
Dlaczego uważam ,że jest dobra metoda pogłębiania wiedzy ? Dlatego ,że jako samodzielny fryzjer mogę szukać rozwiązań moich osobistych małych lub większych potknięć . Mam czas ,dany moduł mogę powtarzać tyle ile sama potrzebuje . A co najważniejsze ? Dobrzy instruktorzy budują nam statek ,ale nie pokazują gdzie płynąć :) Polecam 😉
Monika Grabkowska
02-2022
Logo
Bardzo polecam szkolenie online w owej Akademii! Bardzo dużo można wyciągnąć wiedzy .. Filmiki są na wysokim poziomie,widać ogrom pracy. Wszystko Bardzo dobrze wyjaśnione.. Bardzo polecam ,a najbardziej sceptyką którzy myślą, że szkolenie online nic nie daje ! DAJE BARDZO DUŻO.
01-2022
Logo
Szkolenie video na niesamowicie wysokim poziomie. Wszystkie techniki omówione bardzo szczegółowo w przystępny sposób. Dla mnie rewelacja!
Iwona Żok
01-2022
Logo
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie , świetnie opracowane pod każdym względem, jasny i czytelny przekaz ,naprawdę jestem zachwycona i napewno wykorzystam w pracy tą zdobytą tutaj wiedzę . Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie .
Andżelika Jaśniuk
01-2022
Logo
Super !!! Jestem mega zadowolona, nie wiem czy jeszcze raz nie skorzystam 🙃
Sylwia Bartoszek
12-2021
Logo
Akademia Babicz to świetni profesjonaliści, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę i doświadczenie w bardzo przejrzysty i spójny sposób. Wykresy multimedialne to świetny pomysł ułatwiający zrozumienie kątów i brył. Polecam 👍
Angelika Jaskuła
12-2021
Logo
Bardzo dużo idzie się nauczyć