O nas | Babicz Online

Akademia Babicz to zespół trenerów/stylistów na czele z założycielami Małgorzatą Babicz i Pawłem Babicz.

Połączenie wieloletniego doświadczenia we fryzjerstwie z pasją tworzenia Małgorzaty oraz świeżego spojrzenia i sportowej konsekwencji Pawła, sprawia, że marka Babicz ciągle ewoluuje i wprowadza innowacyjne techniki szkoleń.
Poznaj nas bliżej

Pracujemy z najlepszymi

Akademia Babicz współpracuje z projektantami, stylistami, wizażystami oraz fotografami . Razem uczą dostrzegania piękna oraz formy z różnych perspektyw. Każda kolekcja Akademii to prawdziwa wizualna uczta publikowana nie tylko w kraju, ale również za granicą.
Poznaj nas bliżej

Tradycja rodzinna

Historia marki sięga roku 1987, kiedy Małgorzata Babicz otworzyła swój pierwszy salon fryzjerski. Do dnia dzisiejszego firma pozostaje tradycją rodzinną. Międzynarodowe sukcesy i wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły Małgorzacie i jej synowi Pawłowi stworzyć wyjątkowy zespół złożony z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.
Małgorzata Babicz
Właściciel / Dyrektor artystyczny / Edukator Małgorzata Babicz Siłą napędową jej filozofii jest przekraczanie granic fryzjerstwa. Traktuje je jako nieskończoną drogę do samorealizacji i kreatywności. Uważana jest za czołową polską stylistkę i instruktora fryzjerstwa. Właściciel/dyrektor artystyczny/edukator w Akademii Babicz. Małgorzata Babicz jest jedyną w Polsce członkinią międzynarodowego, elitarnego klubu Altenativ Hair Show z siedzibą w Londynie. W ramach tego członkostwa stworzyła 4 pokazy alternatywne, które zostały zaprezentowane z wielkim sukcesem na gali w Wiedniu oraz na wielkiej gali Alternativ Hair Show w Royal Albert Hall. Małgorzata Babicz pełni również funkcję dyrektora artystycznego studia Wella oraz wspiera markę Sebastian Professional jako jej ambasador.
Paweł Babicz
Właściciel / Dyrektor / Edukator Paweł Babicz Fryzjerstwo to jego pasja. I udowadnia to na każdym kroku! Współwłaściciel i wieloletni edukator Akademii Babicz. Ceniony stylista i edukator fryzjerstwa zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współtwórca kolekcji Akademii Babicz oraz pokazów alternatywnych. Twórca platformy edukacyjnej dla fryzjerów, którą wraz z zespołem Akademii Babicz przez kilka lat kreował krok po kroku. Jedyny w Polsce zwycięzca elitarnego konkursu International Visionary Award, który odbył się podczas jednego z najbardziej prestiżowych fryzjerskich wydarzeń – Alternative Hair Show. Twórca licznych szkoleń oraz współtwórca show online dla marki Seb Men, której jest ambasadorem. Kreator pokazu i sesji zdjęciowej na galę w Wiedniu oraz Berlinie, zrealizowanych na zaproszenie Open Academy International Vinokurov&Friends.